Kam chcete produkt doručit?

0 Kč

0 Kč

Kam chcete produkt doručit?

Vyber restauraci

Hledej

Proč jídlo od nás?

Důvodů je hned několik

Vždy se budeme snažit přinášet na náš portál ty nejlepší nápady a služby, které vám zpříjemní vaše chvilky. Pokud budete mít nějaké připomínky nebo návrhy na vylepšení systému budeme rádi, když nám napíšete krátkou zprávu v kontaktu. Pokud to bude opravdu dobrý nápad, který zkvalitní naše služby, odměníme vás dalším přídělem kreditů (až 500 kreditů na váš účet!)

Rozmanitost jídel Garance kvality Věrnostní program

Rozmanitost jídel

Garance kvality

Věrnostní program

Každý den se snažíme mít v nabídce nová a čerstvá jídla tak aby si zákazník měl z čeho vybírat a ukorbele.cz vám je přiveze!

Na portálu ukorbele.cz si můžete vybrat z nabídky naší restaurace,kde denně vaříme z čerstvích surovin.Díky tomu můžeme ručit za kvalitu dodaného jídla.Pokud nebudete s dodaným jídlem spokojeni,vrátíme vám plnou hodnotu objednávky.

» více informací o garanci kvality

Na portálu ukorbele.cz poskytujeme pro své zákazníky věrnostní program.Při každé objednávce se vám budou připisovat kredity.S našetřenými kredity můžete platit stejným způsobem,jako s běžnými penězi.Stačí je vložit do objednávky a z celkové částky se vám odečte hodnota vložených kreditů.

» více informací o věrnostním programu

Horká linka Platba kartou online Vaše hodnocení restaurace

Horká linka

Platba kartou online

Vaše hodnocení restaurace

Nejste právě u počítače a chcete si objednat své oblíbené jídlo? Je vám k dispozici "Horká linka", na které vám naše operátorka/operátor udělá objednávku za vás. A pokud využíváte věrnostního programu, stačí...

» více o Horké lince

Nemáte hotovost, pouze peníze na účtu? Nevadí. Náš systém umožňuje platby online kreditní kartou. Zaplatíte jednoduše a bezpečně. Nemusíte se pak zdržovat platbou v hotovosti "mezi dveřmi" Používáme zabezpečený systém plateb GoPay.
Máte možnost ohodnotit restauraci. Obvykle 6 hodin po objednávce vám přijde email, kde vás poprosíme o vyplnění krátkého dotazníku, případně i textového hodnocení. Výsledky dotazníku se anonymně objeví v profilu naší restaurace.